Erkenci Kuş 23.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar Erkenci Kuş 23.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen markaları sizlere sunmak üzere ben yine buralardayım. Şu sıralar en çok izlenilen dizilerden biri olan Erkenci kuş dizisi başladığı ilk günden bu yana sevilen konusu ve kıyafetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sizlerde Erkenci kuş kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli ve ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Can’la tekrar sevgili olan Sanem ilişkilerini, ailesine söyleyene kadar gizli yaşamak ister. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Bir yandan mahallede, bir yandan ajansta çıkan dedikodular onları zor durumda bırakır ve Sanem ailesine yalan söylemek zorunda kalır. Bu yalanı fırsat bilen Aylin harekete geçer ve hain planlarına başlar.

Erkenci Kuş 23.Bölüm 8 Aralık Cumartesi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Sanem kıyafetleri çok ilgi gördüğü için bu ürünleri sitemizde yayınlar yayınlamaz ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş oluyor. Bu nedenle kıyafetlerin marka ve fiyatlarndan ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız  sitemizi ve instagram adresimizi sürekli kontrol etmeniz gerekecek. Malumunuz dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya, en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.


Sanem’in giydiği kombinin tamamı Yargıcı’dan.

Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.  Cumartesi akşamı diziden hemen sonra buralarda markaları sunmak ve isteklerinizi almak üzere görüşmek dileğiyle, sevgiler.


Erkenci kuş dizisinde Güliz’in giydiği elbise Trendyol’dan.


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği ceket İpekyol fiyatı 407tl kemer Zara’dan.


Sanem’in giydiği ceket Yargıcı botlar Divarese etek Zara


Deren’in giydiği işlemeli gömlek İpekyol’dan fiyatı ise 254 tl etek Mango’dan.


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği mont Beymen Acedemia jean Calvin Clein Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Erkenci kuş dizisinde Ceyda’nın giydiği etek ve kazak Bershka kemer Stradivarius


Sanem’in giydiği tulum Bsl, kotceket Zara botlar Pull And Bear’dan.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği kazak ve etek Zara her ikisi ayrı ayrı 200tl


CeyCey’in giydiği kazak Defacto Gözlük Polaroid Eyewear Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği kazak Koton etek Zara deri ceket Mavi şapka Pull And Bear 


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği peluş kaban Zara (Onlinede tükenmiş)


Deren’in giydiği tek kol bluz Adil Işık’dan.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği kaban Yargıcı’dan.
Erkenci Kuş 2. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Erkenci Kuş 23.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 23. Bölümde leyla uzun gri triko bir elbise giydi. Aradım taradım bulamadım:((
    Baksanız nasıl mutlu olurum

  2. Merhabalar, erkenci kuşda sanemin siyah kemerinin nereden olduğuna dair bir bilginiz var mı? En son yayınladığınız zara eteğin üzerindeki siyah detaylı kemer..

    1. Merhabalar, bakabildiniz mi kemere? ( Erkenci kuş sanemin zara kazak ve etekle tamamladığı detaylı siyah kemer) cvp verebilirseniz sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir