İstanbullu Gelin 65.Bölüm Kıyafetleri

Uzun zamandır sevilerek izlenen ve her hafta ekran başına kitleyen İstanbullu Gelin 65.Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta da sizlerle beraberiz. Dizinin bu akşam yayınlanacal olan bölümde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.  Her bölümünde ayrı bir heyecan ve olaylar ile dizi severleri kasıp kavuran istanbullu gelin dizisinde bu haftada konakta yaşanan olaylar bitmek bitmiyor. Fikret ve Ademin yaralanması ve yoğun bakıma alınması aileyi derinden etkileyecektir. Esma Sultan ise bu durumun günah keçisini her zaman ki gibi Adem olarak yorumlasa da olaylarda hiçte beklenmedik bir şekilde şekillenmeye devam edecektir.

İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı paylaşımları dizi başlamadan markaları araştırıp sizlere sunuyorum, Dizi başladıktan sonra her sahne de giyilen kıyafetleri bulmaya çalışıp bölüm boyunca kıyafetleri güncelleyip yeni kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyorum.

Dizi’de giyilen tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar güncelleyip her gün yeni bir kıyafet model ve markasını eklemeye devam etmekteyim. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kıyafet modelini o an yazımızda bulamıyorsanız bile diğer yeni bölüme kadar olan günlerde eklenmiş olma ihtimali oldukça yüksek bir olasılık olacaktır.

İstanbullu Gelin 65.bölüm 7 aralık Cuma Kıyafetleri
Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı için yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır. İstanbullu gelin son bölüm kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır.


Süreyya’nın giydiği kaban Nisse fiyatı ise 1.975tl


Esma Sultan’ın giydiği kaban Rue Online fiyatı ise 1090tl


İstanbullu Gelin dizisinde İpek’in giydiği elbise Bershka fiyatı 120tl


İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın giydiği elbise Beymen Academia fiyatı ise 1865tl Çanta Misela Botlar Zara takılar Merstr


İstanbullu Gelin dizisinde İpek’in giydiği  kaban Rue Online fiyatı 1390tl
İstanbullu Gelin 65. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “İstanbullu Gelin 65.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 65.bölümde Güneş’in giydiği göz baskılı sweatshirt markası.Yok heryeri talan ettim yok yok yok.Ben bulamadım.Lütfennnn.

  2. Süreyya nın müzik okulu hazırlıklarında giydiği mürdüm kazak ve kot pantolon hangi marka lütfen yazarmısınız

    1. Süreyya nın müzik okulu hazırlıklarında giydiği mürdüm kazak ve kot pantolon hangi marka lütfen yazarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir