Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölüm kıyafetleri

Fazilet hanım ve kızları 39.bölüm kıyafetleri, markaları ve fiyatları sunmak üzere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizinin bu hafta ki bölümünde giyilen tüm kıyafet modellerine ilk olarak sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fazilet hanım ve kızları dizisi eski bölüm kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm modellerin markalarına ilgili dizinin kategorisinden ulaşabilirsiniz. Geçen hafta merak ettiğiniz ve yorum bölümünden ulaştırdığınız tüm isteklerinizin bir bölümünü geçen bölümde yayınlamıştım. Kalan kısmını da dizinin bu bölümünde sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağım. Merak ettiğiniz kıyafet modellerini bu bölümde bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı açık ve net bir şekilde belirtmeyi unutmayın.

Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölüm Neler Olacak ?

Fazilet, Hazan’ın çıkarlarını korumak için ortalığı karıştıracak büyük bir adım atar.

Fazilet’in baskını Hazım ve Sinan’ı zor durumda bırakırken, Fazilet ve Kerime hesaplaşmasında yaşananlar Hazım’ın tüm dikkatini Yağız ve Hazan’ın üstüne çeker. Hazım, Kerime’den kendi yöntemleriyle kurtulsa da içine düşen şüpheden kurtulması kolay olmayacaktır. Hazan ve Yağız birbirleriyle yüzleşmekten köşe bucak kaçsalar da içlerindeki fırtına peşlerini bırakmaz. Bilmedikleri şey ise bu fırtınaya sürüklenirken yalnız olmadıklarıdır. Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri tüm bölümler için tıklayabilirsiniz.

Hazan ve Yağız var güçleriyle birbirlerinden uzak durmaya çalışırken, Yağız’ın Nil’le ilgili Sinan’la yüzleşmesi kopacak fırtınanın ayak sesleridir. Hazım’ın şüphelerinin peşinden gitmesi Fazilet’in gözünü korkuturken, Ece’nin Hazan ve Yağız’ın arkasında durmasıyla saflar sıkılaşmaya başlar.

Diğer yanda yalıda arkasından dönen dolapların peşine düşen Yasin ve Yasemin’den kurtulamamanın verdiği öfkeyle deliye dönen Gökhan, kendilerinden saklanan akıl almaz gerçeklerle en ağır şekilde yüzleşmek üzeredir. Hazım ise yüzleştiği gerçekle, en hassas noktasından, babalığından sınanırken Fazilet, Hazan’ın çıkarlarını korumak için ortalığı karıştıracak büyük bir adım atar. Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Faziletin giydiği bordo elbise Gusto Giyim
Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölüm 17 Mart Kıyafetleri


Fazilet hanım ve kızları dizi kıyafetleri için yapmanız gereken tek şey, dizinin yeni bölümünde merak ettiğiniz kıyafet modellerini bizlere YORUM bölümünden net bir şekilde iletmeniz’dir. Beğendiğiniz kıyafeti doğru ve net bir şekilde ifade ettiğinize emin olduktan sonra her türlü sorularınızı yine yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetlerin tümü araştırılıp diğer yeni bölüme kadar güncellenip yazıya dahil edilmektedir.


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Hazan’nın giydiği elbise Forewer New Türkiye fiyatı ise 190 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Ecenin giydiği pembe tüylü mont Nisakalo fiyatı 750 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Hazan’nın giydiği hırka Adil Işık Mert Aslan koleksiyonundan, fiyatı ise 100 TL indirimli olarak satışta.


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Faziletin giydiği çizgili siyah beyaz elbise Gusto Giyim fiyatı 330 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Ecenin giydiği bluz Lyn Devon fiyatı 40 TL pantolon Berrin İstanbul


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Selin’in giydiği kot ceket Boutique 868 koleksiyonundan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Nilin giydiği tulum Recep Demiray, kırmızı kaban ise Adil Işık markasından.


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Ecenin giydiği bluz Lyn Devon fiyatı 40 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölümde Hazan (Deniz Baysal) giydiği deri ceket İnci Deri fiyatı ise 300 TL çantası Deryle Design
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 38. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

31 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 39.bölüm kıyafetleri”

  1. Falet hanımla hazanın giydiği kırmızı ve hardal sarısı birbirinin yanı olan ceketlerin markası ne acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir