İstanbullu gelin 37.bölüm kıyafetleri

Haftanın en sevdiğim günü ve en sevdiğim dizisi İstanbullu gelin kıyafetleri  37.bölüm ile haftaya damgasını vuracak. Geçen hafta diziye Defne Samyelinin konuk oyuncu olarak katılması kimileri tarafından çok eleştirildi kimileri tarafındansa çok sevildi. Garip’in eski eşinin bu denli genç bir karakter seçilmesi bir çok izleyici tarafından olumsuz olarak yorumlansa da defne samyelinin olduğu bölümlerin ilgiyle izlendiğini ve bu sahnelerde oldukça eğlenildiğini söyleyebiliriz. İstanbullu Gelin dizisi geçen haftaya damgasını vurarak reytinglerde en üst sıralara oturmayı başardı. Yani Bunca olumsuz yoruma rağmen her sahnesinin büyük bir merakla izlendiğini ve kıyafetlerinin de çok fazla araştırıldığını aldığımız reyting sonuçları ortaya koymuştur.

Defne Samyelinin konuk oyunculuğu bu bölümde de devam edecek ve boran konağında nişan telaşı çoktan başlayacaktır. Fragmanları izleyipte duygulanmayan yada gözleri dolmayan biri var mı merak ediyorum? Oldukça duygusal iki fragmanla karşımıza gelen istanbullu gelin dizisi bu akşam ekran başında birçok kişinin kalbine dokunup duygusal anları yoğunlaştıracağının sinyallerini çoktan verdi.

Yaşam savaşı veren Begüm ile Süreyya arasında buzlar eriyor! Osman’ın nişanında beklenmedik bir kriz patlak veriyor.
Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra’nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman’ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma’yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

İstanbullu gelin son bölüm kıyafetleri ile bu haftanın merak edilen kıyafetleri arasında hangi modeller yer alacak, tabi ki de fragmanlarda ve diziden yayınlanan ilk karelerde göze çarpan ilk kıyafet Süreyyanın giydiği kazak yer alıyor. Hardal yeşil ve sarı arasında kaldığım ışıklardan dolayı rengini net belli etmeyen bu kazağın markasını her hafta olduğu gibi ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Akabinde yine süreyyanın giydiği siyah kaban fragmanlarda göze çarpan detaylar arasındaydı. Süreyyanın siyah kaban altına giydiği düğme detaylı elbise de dikkat çeken kıyafetler arasında yerini alacak ve yazımızın devamında İstanbullu Gelin Süreyya  (Aslı Enver) kıyafetlerinin tamamı açıklanıyor olacak.


İstanbullu gelin 37.bölüm Siren (Defne Samyeli) siyah tüylü elbise Nihan Peker tasarımı.
İstanbullu gelin 37.bölüm Burcu mavi elbise Eklenecek

Nişan bölümünün olduğu bu bölümde Burcunun alışveriş yaparken giydiği kaban sizin de dikkatinizi çekti mi? Ben Burcunun giydiği önden çıtçıt düğmeli gri kabanı çok yakıştırdım ya siz? Burcunun giydiği kabanı’da yazımızın devamında bulmanız mümkün olacak. Nişan alışverişinde Esma ve Sirenin giydiği kıyafetler de ön plana çıkan kıyafetlerden olacak. Özellikle Esma sultanın kabanı ve ayakkabıları dizide ki ilk karelerde müthiş dikkat çekiyor.


İstanbullu gelin 37.bölüm Süreyya (Aslı Enver) giydiği pelerin  Jaguette By Elvan fiyatı 1.155TL

Defne Samyeli Siren kıyafetleri‘de nişan alışverişinde dikkat çeken kıyafetlerden olacak. Sirenin giydiği siyah bluz ve altında kullandığı krem mini etek ve onun altına giydiği çizmeler ilk bakışta dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Özellikle Sirenin bu kombin üstüne giydiği uzun deri ceket ve bu kombinde kullandığı siyah püsküllü çanta muhteşem uyumu ile merak edilen kıyafetlerin arasında yerini alacak.


İstanbullu gelin 37.bölüm Süreyya (Aslı Enver) giydiği sarı kazak markası : beyyogluu  Fiyatı 50 TL

Burcunun nişanda giydiği bebek mavisi elbise bu sezonun en çok sevilen moda renkleri arasında. Sizce de kendisine çok yakışmamış mı? Sirenin giydiği siyah tüylü elbise diziden kareler yayınlanır yayınlanmaz merak edilmeye başlandı. Burada esma sultanın giydiği göğüsünde büyük bir taş olan abiye elbisesi gerçekten olağanüstü bir seçim olmuş. Dizinin styling’ini bu bölümde seçtiği kıyafet için bir kez daha tebrik ediyoruz.


İstanbullu gelin 37.bölüm Siren (Defne Samyeli) uzun deri ceket Mybestfriends  fiyatı 1950 TL giydiği bluzun markası İpekyol


İstanbullu gelin 37.bölüm Siren (Defne Samyeli) Küpe : begumkhan Fiyatı : 1200 $

İstanbullu gelin 37.bölüm 16 Şubat kıyafetleri
Biliyorsunuz ki İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.


İstanbullu gelin 37.bölüm Süreyya (Aslı Enver) giydiği botlar İlvi markasından fiyatı 300 TL ve indirimde, bu botlara gerçek anlamda aşık oldum …


İstanbullu Gelin 37. Bölüm Burcu’nun Giydiği Gri Kaban OnTriko ekolonline Fiyatı : 360 TL


İstanbullu gelin 37.bölüm Süreyya (Aslı Enver) giydiği ceket elbise Touché Privé fiyatı 300TL bu ceketin üstüne giydiği kaban çok soruldu
Çok emin olmamakla birlikle kabanın markasının Adil Işık olduğunu düşünüyorum.


İstanbullu gelin 37.bölüm Beğüm Özge Borak’ın giydiği kaban Ekol Online fiyatı 270 TL, aynı rengini bulamadım, farklı bir rengini paylaşıyorum.


İstanbullu gelin 37.bölüm ipeğin bluzunun markası Mavi fiyatı 60 TL


İstanbullu Gelin 37. Bölüm Esma Sultan’ın giydiği kırmızı ağırlıklı elbise ve hırka Triko Mısırlı markasına ait.


İstanbullu gelin 37.bölüm Beğüm Özge Borak’ın giydiği kazak Defacto


İstanbullu gelin 37.bölüm ipeğin giydiği elbiseyi çok soran olmuştu, sonunda buldum.
Elbise Süleyman Tezcan’nın muhteşem koleksiyonundan. suleymantezcan.com’dan ürüne ulaşabilirsiniz.


İstanbullu Gelin 37. Bölüm Esma Sultan’ın giydiği kaban Ekol Online
Esma sultanın burada takmış olduğu şal ise Selin Küçüksöz koleksiyonundan.


İstanbullu gelin 37.bölüm Esma (İpek Bilgin) elbise Akay Birdal
Faruğun giydiği takım elbise ve kaban ise Cacharel markasından.


İstanbullu gelin 37.bölüm Dilaranın kabanı ve Senemin triko ceketinin markası Ekol
Dilerseniz İstanbullu Gelin 38. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

32 Comments on “İstanbullu gelin 37.bölüm kıyafetleri”

  1. Süreyya Nın 37. Bölümde pelerinin altına giyindiği yanları şeritli pantolonun markası nedir acaba?

  2. Selam,Siren’in nisan alisverisinde giydigi beyaz etegin markasini goremedim yazinizda,onun markasini yazar iseniz cok sevinirim. Cok tesekkurler.

  3. Merhaba Süreyya nın 37.bölümün sonunda giydiği siyah uzun montun markasını öğrenebilirmiyim lütfen

    1. Tabi ki Pınar not aldım yazıya dahil edeceğiöm takipte kal lütfen, merak ettiğiniz kıyafetleri buradan sorabilirsiniz hepsini not alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir