İstanbullu Gelin 56.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili takipçilerimiz merhaba!Yine, yeni, yeniden karşınızdayız. Bu hafta da İstanbullu Gelin 56.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. Hemen sizlere hatırlatacak şahane bir konum var : Takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi sitemizde daha yoğunluklu kıyafet üzerine çalışıyoruz. Ama hiç üzülmeyin. İnstagram adresimizde kıyafet gibi çanta, aksesuar, ayakkabı, saat, gözlük ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.

Dizimizin de maşallahı var yani. İzlendikçe izleniyor. İzlettirdikçe izlettiriyor kendini. Geldik elli altıncı bölümlere filan. Darısı yüzlere ne diyelim. Hal böyle olunca da çok soru geliyor dizi kıyafetleri hakkında. Sadece kıyafetleri olsa iyi. Telefon kılıflarına kadar soruluyor. Ama tabi bizler sizler için buluyoruz. Hiç dert etmeyin. İstanbullu Gelin ile alakalı her şey instagram adresimizde de mevcut.

Sizler için araştırıp bulduğumuz kıyafetlerin fiyat bilgisini de vermeyi unutmuyoruz. Yapmanız gereken istediğiniz kıyafetin hangi kıyafet olduğunu bizlere yorum bölümünde iyi betimlemek. Böylelikle sizler için daha hızlı bulmak ve sunmak gibi bir imkanımız olur.

İstanbullu Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

Faruk’un Adem yüzünden karakola alınması Fikret ve Faruk’u karşı karşıya getirirken, Süreyya ve Esma arasında da gerilime neden olur.

Dilara, Adem’i durdurmak için onunla konuşmayı kabul eder. Bu konuşma ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Ülfet, hiçbir fırsatı kaçırmayarak ataklarına devam eder, sırada Süreyya vardır. Esma, Ülfet’in oyunları karşısında daha fazla sessizliğini koruyamaz. Esma ve Ülfet yüzleşmesi, Fikret’in kırılma noktası olacaktır.

İstanbullu Gelin 56.bölüm 5 Ekim KıyafetleriEvet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın….


Süreyya’nın dizide giydiği gömlek Mavi Fiyatı 80₺


Süreyya’nın dizide giydiği kot pantolon Zara (fakat eski sezon)
Ceket Mavi
Bandana Muson.nisantasi
Çanta Tullaa


Süreyya’nın dizide giydiği elbise Mavi Fiyatı 130₺


Süreyya’nın dizide giydiği kazak Pinkoturkey Fiyatı 2.283₺


Güneş’in giydiği elbise Selim Baklaci Fiyatı 340₺
İstanbullu Gelin 57. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

2 Comments on “İstanbullu Gelin 56.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir