İstanbullu Gelin 58.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti takipçileri…Umarız her şey gönlünüzce gidiyordur. Cuma akşamları evimize misafir olan İstanbullu Gelin 58.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz İstanbullu Gelin gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz.

İstanbullu Gelin konusuyla, oyuncularıyla, kalitesiyle ve tabi ki kıyafetleri ile bizleri kendine çekmeyi başarıyor. Fragmanı izlemişsinizdir muhakkak. Faruk, Dna testi ile babasının kim olduğunu öğrenecek duruma geliyor ki Esma Sultan bu duruma çok kızıyor ve öyle bir tokat atıyor ki sonradan bu espri konusu oluyor. Özcan Deniz gülerek 3 gün falan kulaklarının duymadığını söyledi. Yani sizce de öyle değil mi? O nasıl bir tokattı ama!

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri İstanbullu Gelin kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. İstanbullu Gelin 58.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 58.Bölümde Neler Olacak?

Faruk ve Fikret yüzleşmesi Faruk’un duygusal gel git yaşamasına neden olur. Dilara, bebeğini Adem’den gizlediği için kendisiyle mücadele ederken boşanma günü gelmiştir. Süreyya herkese destek olmak için mücadelededir ancak Faruk’un getirdiği bilginin ağırlığı her şeyi sıfırlar. Faruk ve Süreyya kendi aralarında duyarlı düşünerek durumu sindirmeye çalışırken, İpek kendi yöntemiyle soru işaretlerini ortadan kaldırmak ister. İpek’in hamlesi taşları yerinden oynatacaktır.

İstanbullu Gelin 58.bölüm 19 Ekim Kıyafetleri
Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Her şey gönlünüzce olsun. Hoşça kalın.


Güneş’in giydiği botlar Louisvuitton


Süreyya’nın giydiği tişört Zara (eski sezon)
Hırka Defacto Fiyatı 60₺


Süreyya’nın giydiği elbise aski.nisantasi (TÜKENMİŞ) Fiyatı 80₺
Kemer Stradivarius
Deri ceket H6byhazalozman
Botlar Hotiç


Süreyya’nın kullandığı Şal Glocal Fiyatı 180₺
Çanta miselaistanbul Fiyatı 2.350₺
Deri ceket h6byhazalozman Fiyatı 1.550₺
Elbise aski.nisantasi Fiyatı 80₺
Botlar hotiç Fiyatı 580₺


İpek’in giydiği elbise Zara Fiyatı 200₺
Çanta Ayşe Burcu Kaya Fiyatı 750₺


Güneş’in kullandığı Çanta miaou Fiyatı 1010₺
Küpe Tuba Atman Fiyatı 340₺
Elbise Selim Baklacı Fiyatı 340₺


Güneş’in çantası 7dozdesign
İstanbullu Gelin 59. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “İstanbullu Gelin 58.Bölüm Kıyafetleri”

  1. İstanbullu Gelin 58. bölümde Nihal Yalçın ın giydiği siyah kadife ceketin markası nedir? Paylaşırsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir