Kalp Atışı Kıyafetleri 19. Bölüm

Severek izlenilen ve neredeyse her oyuncunun tarzının merak edildiği bir diğer dizi ise Kal Atışı dizisi oluyor. Kalp Atışı 19. bölümde birbirinden şık kıyafet modellerini başrol oyuncularıyla sergilemeye devam ederken, özellikle Eylül Erdem (Öykü Karayel) giydiği tüm parçalar büyük ilgi topluyor ve sponsorları oldukça merak ediliyor.  Bu bölümde ise Öykü Karayel dizideki ismiyle Eylül gece dışarı çıkarken giydiği bant detaylı siyah beyaz elbise ve onun üstünde tercih ettiği siyah kabanıyla oldukça şık ve sade bir görüntü de karşımıza çıkıyor.

Eylül hastaneye giderken özellikle iyi hissetmek adına kombin yaptığı siyah uzun ceket ve siyah kazak, siyah pantolon vede siyah çanta kombini de dizinin bu bölümünde dikkat çeken modellerden olmayı başarıyor. Eylül karakterinin yanı sıra diziye yeni katılan isimlerden biri olan Merve Çağıran dizideki adıyla ipek gece giydiği siyah kısa elbisesi ve üstüne aldığı fuşya rengi kabanla öne plana çıkmayı başarıyor. İpek hastaneye giderken giydiği uzun kırmızı ceket modeli ile de en beğenilen dizi kıyafetleri kategorisinde  yerini almayı başarıyor.

Dizinin bir diğer yeni oyuncusu Tuğçe Kumral dizideki adıyla Nazlı karakteri de daha ilk bölümden giydiği kıyafetlerle dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Özellikle Nazlı beyaz kaban, nazlı siyah uzun ceket, nazlı yeşil çanta, nazlı yeşil elbise modelleri ile bu haftanın aranılan modellerinden oluyor.

Ali Asaf deri ceket modeli ise bu bölümün en fazla dikkat çeken erkek giyim modeli oldu. Gelin isterseniz dizi kıyafet ve markalarını yakından inceleyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir