Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm Kıyafetleri

Yeniden merhaba sevgili dizi kiyafeti takipçileri… Ağlamaklı sahnesi eksik olmayan bu kadar da gerçek hayatta olmaz dedirten ama aslında gerçek hayatın ta kendisi olan bir dizinin kıyafetleriyle sizlerleyiz. Başlıktan da anlayacağınız üzere Sen Anlat Karadeniz 25.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Kıyafetlere ve hüzünlü bir diziye geçmeden önce sizlere şunu hatırlatmak istiyorum : Sizi başka dünyalara alıp götüren düşündüren hüzünlendiren Sen Anlat Karadeniz gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi sitemizde daha yoğunluklu kıyafet üzerine çalışıyoruz. Ama hiç üzülmeyin. İnstagram adresimizde kıyafet gibi çanta, aksesuar, ayakkabı, saat, gözlük ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.

Nedense bir hüzün var içimde. Bir türlü yüzleri gülemedi gariplerim. Hal böyle olunca bizi de üzüyor izleyici olarak. Hele o fragman yok mu? Yaktı yıktı yani. Dizinin finalini gerçekten merak ediyorum. Hani bitmesini istediğimden falan değil. Merak işte…

Gel gelelim Sen Anlat Karadeniz 25.bölüm Kıyafetleri ile ilgili konuşmaya. Dizide zaten adından en çok bahsettiren İrem Helvacıoğlu. Kendisi bir markanın da reklam yüzü zaten. Dizi de rolü gereği çok şatafatlı giydirilmiyor. Ama buna rağmen ne giyse yakışıyor.

Sen Anlat Karadeniz 25.Bölümde Neler Olacak?

Tahir, Mustafa’nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat’la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat’la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat’ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat’ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

Sen Anlat Karadeniz 25.bölüm 10 Ekim kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vee unutmadan şunu da hatırlatayım: Dizi yayınlandıktan sonra bizler kıyafetleri araştırıp kıyafetleri yazımızın devamına ekliyoruz. Bir sonraki bölüm yayınlanana kadar yazımız sürekli dizinin kıyafet marka ve fiyat bilgileriyle güncellenecektir. Sitemizi sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Sizleri seviyoruz. Hoşça kalın.


Asiye’nin giydiği elbise Shop_hannas fiyatı 170₺


Nefes’in giydiği elbise Shop_hannas fiyatı 170₺
Dilerseniz Sen Anlat Karadeniz 26.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir