İstanbullu gelin 38.bölüm kıyafetleri

Geldik haftanın en sevilen dizilerinden biri olan İstanbullu gelin 38.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerde marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak www.dizikiyafeti.com farkıyla sizlere sunmaya. Geçen bölümde giyilen birbirinden güzel ve şık kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını İstanbullu gelin kıyafetleri kategorisinde bulabilir, istediğiniz kıyafet markasını kolaylıkla öğrenip satın alabilirsiniz. İstanbullu gelin dizi kıyafetlerinin her bölümü özenle tek tek araştırılıp marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmaya devam ederken, dizinin geçen bölümünde yaşan duygu dolu anlardan bahsetmeden edemeyeceğim. Begüm’ün duygu dolu sahnelerin de kimler kimler ağlamadı ki?

Geçtiğimiz bölümde Begüm karakterini canlandıran Özge Borak’ın diziden ayrılacağını çok duygusal sahnelerle öğrenen dizi hayranları, birbirinden acı sahneler ile duygu dolu anlar yaşadı. Begüm’ün dizi de ölmesi üzerine Sosyal medya ortamında büyük çalkantı ve hüzün yaşandı. Diziyi yakından takip eden biri olarak bu bölümün beni her bölümden daha fazla etkileyip üzdüğünü söyleyebilirim. Bir annenin oğlundan bu denli zor bir şekilde ayrılması ve bunu mükemmel bir oyunculukla yansıtması herkesi derinden sarstı. Sevenlerini büyük bir üzüntüye boğan Begüm karakterini canlandıran Özge Borak daha fazla dayanamayıp, sosyal medya adresinden sevenlerine kısa bir mesaj ile teşekkür etmek istedi.


İstanbullu gelin 37.bölüm Beğüm Özge Borak’ın giydiği kaban Ekol Online fiyatı 270 TL, aynı rengini bulamadım, farklı bir rengini paylaşıyorum.

İşte Özge Borak’ın o duygu dolu veda sözleri;

Ne güzel bir mesleğe sahibim.. Her gün dua ediyorum ki mutlu olduğum bir iş yapıyorum. Çok şükür.. Özellikle bugün yazdığınız herşeyi okudum, okuyorum.. Yüzlerce, yüzlerce mesaj yağdı, hala yağıyor. İnanılmaz.. O kadar güzel şeyler yazıyorsunuz ki ağlattınız beni. Evet,İstanbullu Gelin’deki yolculuğum sona erdi.. Yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma, ekip arkadaşlarıma, bu iş için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İçinde olmaktan gurur duyduğum işlerden biri oldu. Sizi çok seviyorum. Varolun.. Ve siz sevgisini esirgemeyen güzel insanlar, gitme diyenler, övgüler yağdıranlar, eksik olmayın. Bu sözlere, bu sevgiye layık olabiliyorsam ne mutlu bana.. Yeni işlerde tekrar beraber gülüp, beraber ağlamak dileğiyle.. Hoşçakalın… ❤

Muhteşem oyunculuğu ile gönlümüzde taht kuran, Özge Borak’a bundan sonraki projelerinde başarılar diliyor ve kendisini her zaman takip edip destekleyeceğimizi buradan belirtmek istiyoruz. Muhteşem performansı ile herkesin bir kez daha takdirini kazandı. Özellikle dizi’de kullandığı şu sözler hiç akılımızdan çıkmayacak. ” Sana üzülme demeyeceğim, ama üzüntünün hayatın olmasına izin verme…” 

Begüm’ün ölümünün ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir’in yaşadığı acı Süreyya ile olan bağını da derinden etkiler. Süreyya zorlu bir dönemin başlangıcındadır. Can, Begüm’ün acısıyla mücadelede zorlanırken öfkeyle Faruk’a karşı harekete geçer. İpek, beklediği alakayı Esma’dan göremeyince iyice hırçınlaşır. Esma, tüm yaşananlarla güçlü durmaya çalışırken, Siren ortamı boş bırakmamaktadır. Her şeyin geçeceğine dair aileyle konuşma yapan Esma’nın sözü ise acı bir çığlıkla kesilecektir.

Gelelim  asıl konumuz olan dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm kıyafetlerine, Bu bölümde birbirinden şık modellerin tercih edileceğini söyleyemeyeceğiz. Zira bu bölüm Begümün ölüm sahnesi sonrası Boran konağında düzenlenen cenaze töreni ve duygusal sahnelerin yaşanacağı bir bölüm olacaktır. Yine de bu bölümde beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli olursa yine yazımızın devamında açıklanıyor olacak.


İstanbullu Gelin 38. bölüm Süreyya Aslı Enver’in giydiği tayt Nike mont MudoTR
Daha önce aynı tayt’a denk gelip bulamamış olmama ne diyorsunuz? ?‍♀️?‍♀️
benzer bir modelini ekledim, umarım siz bulursunuz. Tükenmiş olma ihtimalini de unutmamak gerek ? 

istanbullu gelin kıyafetleri bütün olarak beğeniliyor ve seviliyor. Dizi kıyafetlerinde tek eksik nokta dizinin başrol oyuncularının çok az kıyafet modellerini sergilemesi ve neredeyse bölümün başından sonuna aynı kıyafet model ve markaları ile bölüme devam etmeleri oluyor. Tamam biraz abartmış olabilirim, belkide iki kombin ile bir dizi bölümünü sonlandırıyorlar fakat bu izleyenlere gerçek anlamda çok az geliyor.

İstanbullu gelin 38.bölüm 23 Şubat kıyafetleri
Biliyorsunuz ki İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

Yazılarımızı ve sitemizi beğeniyorsanız, bizi Instagram sayfamdan takip etmeyi unutmayın. Takip etmek için Tıklayın.


İstanbullu Gelin 38. bölüm Süreyya Aslı Enver’in giydiği çok sorulan siyah beyaz çizğili kolları fırfırlı kazak Boyner
Bu kazağın üstüne giydiği montu’da çok soran olmuştu.  Ceket Twist koleksiyonundan.


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Burcu, Ebru Şahin’nin nişanda giydiği elbiseyi sonunda buldum. Elbise Özgül Engin tasarımcısına ait
Fiyatı ise 2.900 TL’dir. Ulaşmak için Instagram adreslerinden Dm atabilirsiniz.


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Burcu, Ebru Şahin’nin giydiği bluz Zara Fiyatı 139,95 TL


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Siren Defne Samyeli’nin giydiği siyah elbise Mybesfriends fiyatı 1.060TL


İstanbullu Gelin 38. bölüm Süreyya Aslı Enver’in giydiği kaban Mudo TR Fiyatı 200 TL
Bu kabanın içine giydiği kazak ise BSL markasından.


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Esma Sultan’ın taktığı şapka Bizim Kızın Dükkânı markasından.


İstanbullu gelin Süreyya (Aslı Enver) giydiği sweatshirt OUTKASTPEOPLE markasından.
Çok soran olmuştu, paylaşmadan geçmeylim istedim.


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Siren Defne Samyeli’nin taktığı küpeler LUZDEMIA markasından.


İstanbullu Gelin Garip, Tamer Levent’in taktığı gözlük Tomford, Optik çerçeve üzerine açık mavi lens kullanılmıştır, Turkuazoptik‘te bulabilirsiniz.


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Sanemin giydiği siyah kadife elbise Recep Demiray koleksiyonundan. 


İstanbullu Gelin 38. Bölüm Esma Sultan’ın giydiği kaban Perspective markasından.
Dilerseniz İstanbullu Gelin 39. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

20 Comments on “İstanbullu gelin 38.bölüm kıyafetleri”

  1. burcunun giydiği kareli siyah beyaz gömlek nereden uzun olması nedeniyle soruyorum çünkü uzun bulunmuyor

    teşekkür ederim

  2. Neden hicbir urunu aciklamadiniz yuvamdaki dusmani da kaban demistim onu da aciklamadiniz sureyyanin cizgili kazagi dedim oda gelmedi

  3. Merhaba..
    Defne Samyeli’nin gümüş bantlı siyah elbisesi için de yardımcı olabilir misiniz acaba 🙂

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir