Yuvamdaki Düşman 5.bölüm kıyafetleri

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Yuvamdaki Düşman 5.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizinin geçen hafta ki bölümünde birbirinden şık ve gösterişli elbiseler ve takılar tercih edilmişti. Sizler tarafından çok merak edilen 4.bölüm kıyafetlerinin markalarını ilgili kategoriden bulabilir ve sevdiğiniz kıyafetlerin markalarını yakından inceleyebilirsiniz. Dizi de oyunculuğuyla olduğu kadar şık giyimi ile de dikkat çeken Nebahat Çehre Olcay kıyafetleri bu haftada yazımızın devamında açıklanıyor olacak. Dizinin Yasemini Aslıhan Tandoğan kıyafetleri de merak edilen diğer bir başrol oyuncusu, kendisinin kıyafetlerinide özenle tek tek araştırıp markalarını ve fiyatlarını sizlere sunmaya devam ediyor olacağız. Öncelikle dizinin bu akşam ki yeni bölümüne kısa bir göz atalım.

Konusu ile ilk etaplarda istenilen reytingleri elde edemeyen yuvamdaki düşman dizisi gün geçtikçe izlenme oranlarını arttırmaya devam ederken bizler sizlere bu hafta seçilmiş olan kıyafet model markalarını yazımızın devamında açıklıyor olacağız.  Fakat öncelikle heyecanla ilerleyen dizinin yeni bölümünden yeni gelişmelere ve dizi de yaşanılacak olaylara kısaca bir değinelim istiyorum. Bu akşam yayınlanacak olan yuvamdaki düşman dizisi yeni bölümünde;

Evden uzaklaşan Murat ve Yasemin’in aşk tazelediği tanıtımda Okan, eski sevgilisi Ceren’i bulmak istiyor. Ceren Murat’ı elde etmek için her yolu denerken, onları gören ve yanlış anlayan Yasemin öfkeyle evi terk ediyor. Amacına ulaşmış görünen Ceren’in “Artık aşkımızın ilk başladığı yer olarak anacağız burayı!” sözleri dikkat çekiyor.


Yuvamdaki düşman 5. bölüm Alperin takımı Kiğılı
Yuvamdaki düşman Olcay (Nebahat Çehre) takılar Hande Kunacav Custom

Yasemin’in “Eğer beni kaybetmek istemiyorsan bırakacaksın!” diyerek Murat’tan uzaklaşmak istediği tanıtımda, Ceren’in “Bazen kaybetmemek için oluruna bırakmak lazım bazı şeyleri!” sözleri dikkat çekiyor. Metin’i bir kızla gören Tuğçe kıskançlık krizine girerken, Tülin’in durumunun ağırlaştığını öğrenen Yasemin apar topar hastaneye gidiyor. Hemşire kılığına giren Ceren’in neler yapacağı ise merakla bekleniyor.


Yuvamdaki düşman 5. bölüm Ceren Ece Çeşmioğlu giydiği kaban Koton kazak Marks & Spencer Türkiye
Botlar Derimod ve son olarka pantolonu Mavi markasından.

Murat’ın kamerayı yakması Yasemin’i hayal kırıklığına uğratır. Ceren ise büyük bir yıkımdan dönmüştür. Şimdi adımlarını daha sağlam atmalıdır. Yasemin yaşanan olaylardan sonra köşkten ayrılmaya karar verirken, Murat onu yalnız bırakmak istemez. Tülin ise Ceren’in Selin olduğu gerçeği ile yüzleşince Yasemin’e ulaşmak için her şeyi göze alır, hayatını kaybetmeyi bile. Ceren, Tülin’i bertaraf etmek için harekete geçer. Ama Ceren’in geçmiş ile hesabı bununla bitmeyecektir!

Yuvamdaki Düşman 5.bölüm 22 Şubat kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Yuvamdaki düşman kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum. 

Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık, çekici ve bizimle kalın =)


Yuvamdaki düşman 5. bölüm Ceren Ece Çeşmioğlu yakası kürklü mont Forever New Türkiye fiyatı 699,90TL


Yuvamdaki düşman Olcay (Nebahat Çehre) kolye, küpe ve bileklik Hande Kunacav Custom


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) sabahlık Magicform fiyatı 125TL
Birkaç bölüm önce Aslıhan Gürbüzün’de bu sabahlığı giydiğini hatırlayanlar?
Dilerseniz Yuvamdaki Düşman 6. bölüm ve Tüm Yeni Ve Eski kıyafet markalarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Yuvamdaki Düşman 5.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir