Jet Sosyete 2.Sezon 6.bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Uzun bir aradan sonra kahkaha tufanı Jet Sosyete 2.sezon 6.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Dizinin izleyeni çok olunca malum kıyafetlere talep de çok oluyor. Bu yüzden yeniden Jet Sosyete kıyafetlerini sizlerle buluşturmaya karar verdik. Sizleri dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamıza bekliyoruz.

Jet Sosyete 2.Sezon 6.bölüm’de Neler Olacak?

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak da çılgınca pasta yapmaya başlar.Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

Jet Sosyete 2.Sezon 6.Bölüm 14 Kasım Kıyafetleri
Dizi ile alakalı merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra kıyafetleri bu yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Jet Sosyete kıyafetleri ile ilgili daha tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz. O zaman çarşamba akşamı görüşmek üzere…Hoşça kalın…


Gizem’in hırkası Sisley
Jet Sosyete 2.Sezon 6.Bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için  Tıklayın.

3 Comments on “Jet Sosyete 2.Sezon 6.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir