Kardeş Çocukları 1. ve 2. bölüm kıyafetleri

Yayın hayatına yeni başlayan Kardeş Çocukları dizisi ilk bölümüyle bomba gibi gündeme düştü. Konusuyla olduğu kadar kıyafetleri ile de çok konuşulan dizinin tüm kıyafetlerini diğer tüm dizilerde olduğu gibi artık sayfamızda bulabilirsiniz. Kardeş Çocukları 1. ve 2. bölüm kıyafetleri yazımızın devamında. Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel” Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur. Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ’un ünlü bir doktoru canlandırdığı Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini ise Faruk Teber üstleniyor.

Sarsıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlerin büyük beğenisini toplayacak olan Kardeş Çocukları’nda yıllar önce birbirinden kopan iki kız kardeşin; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay’ın (Nur Fettahoğlu) yıllar sonra benzer kaderleri yaşayan kızlarıyla sınavını konu alan dizi soluksuz hikayesiyle her hafta izleyenleri ekran başına toplayacak. Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşirken, Ümran’ın en kötü kabusu gerçek olmuştur. Ümran, büyük bir isyanla uç ve tehlikeli yerlere sürüklenir. Yıllar önce terk ettiği kızını, yeğeni olarak evinde ağırlamak Umay için de hiç kolay olmaz. Hayat’ın teyze evindeki ilk gecesi, yaşadığı travmaların gölgesinde olaylı geçer.

Hayal’in sıcaklığı ile kızlar arasında hızlı bir bağ kurulurken, Volkan’ın şeytan tüyü Hayat’ı da yakalamaya başlar. Kafasında onlarca cevapsız soruyla, annesine kavuşmak için gün sayarken, bir yandan teyzesinin buzlarını kırmaya çalışan Hayat’ın yolu bir anda Yıldırım’a çıkar. Yıldırım’ın, Karay ailesiyle olan sürpriz bağı, onu adım adım hayatının en büyük gerçeğine yaklaştırmaktadır. Karay’lar Volkan’ın gizemli misafiri için hazırlık yaparken, Ümran’ın hamlesi Umay’ı hazırlıksız yakalar. Öte yandan, dilinin ucundaki sırla yıllarca Ümran’ı yönetmiş olan Cemal, bu kez Umay’ı avlamak üzeredir.

Kardeş Çocukları 2.Bölüm 3 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği tulum Adil Işık fiyatı 400 TL


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Zara fiyatı 100tl •


Kardeş çocukları dizisinde Umay’ın giydiği ceket Ceren Ocak.


Kardeş çocukları dizisinde Umay’ın giydiği ceket Tuvanam x Trendyol fiyatı 450tl •


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği elbise Adil Işık fiyatı 600tl •


Kardeş çocukları dizisinde Umay’ın giydiği transparan bluz Atelier Boho pantolon Adil Işık.


Umay’ın kardeş çocukları dizisinde giydiği bodysuit Victoria Ssecret Fiyatı 25$ •


Kardeş çocukları dizisinde Umay’ın giydiği ve bluz Adil Işık bluz fiyatı 150tl pantolon Sabra Fashion ayakkabısı İnci Deri.


Kardeş çocukları Umay’ın giydiği spor kombin fit21 by Ece Vahapoğlu beyaz mont Tommy Hilfiger.


Kardeş çocukları dizisinde hayat’ın giydiği kazak ve ceket Oxxo etek Stradivus.


Kardeş çocukları dizisinde Umay’ın giydiği takım Upgrade Moda.


Kardeş çocukları dizisinde  Hayal’in giydiği kaban Jimmy Key.


Kardeş çocukları dizisinde  Hayal’in giydiği bluz Jimmy Key.


Kardeş çocukları dizisinde Volkan’ın giydiği kıyafetler için Tıklayın


Kardeş çocukları dizisinde Yıldırım’ın giydiği kıyafetler için Tıklayın


Kardeş çocukları dizisinde hayat’ın giydiği kazak H&M 90 TL gömlek ve pantolon LC Waikiki
Kardeş çocukları 3. bölüm ve tüm YENİ Eski kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Kardeş Çocukları 1. ve 2. bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba, 2. Bölümde Hayal in giymiş olduğu kolları güpürlü elbisenin markasını öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir