Ufak tefek cinayetler 31.bölüm kıyafetleri

Son iki bölümü ile heyecanlı anlar yaşatan Ufak tefek cinayetler 31.bölüm kıyafetleri ve markalarına kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyoruz. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca Ufak tefek cinayetler dizisinde geçmiş bölümlerde giyilen, merak ettiğiniz tüm kıyafetleri de kolaylıkla ilgili bölümden bulabilir ve dizi de giyilen kıyafetleri satın alabilirsiniz. Tüm dizilerde giyilen kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını öğrenmek için bizleri Instagram adresimizden ve sitemizden devamlı olarak takibe alabilir, merak ettiğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Finale doğru giden dizinin tabi ki sezon finali olduğunu belirtelim izlenme oranlarında düşüşler olsa da bu aralar kendini toparlamaya başladı gibi. Sezon finaline son 2 bölüm kalan dizinin bu akşam ki yayınlanacak olan yeni bölümünde yine birbirinden güzel kıyafetler ve tasarımlar ekran başlarında stil notları aldırmaya devam edecek.

Ufak tefek cinayetler 31.bölümde Neler Olacak ?

Sarmaşık’ta yaza merhaba partisi için geri sayım başladı!

Sarmaşık’ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda! Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek? Merve, Pelin’in Oya-Serhan aşkını çok önceden beri bildiğini öğrendi, işte şimdi kıyamet kopacak! Serhan da Oya konusunda nihayet ipin ucunu yakalıyor. Soruşturmanın kapatılması baş komiser Kemal’i durdurmaya yetmiyor.

Bütün kızlar toplanmış, kimi öldürsek diye bakıyorlar…
Merve Oya’yı, Oya Elif’i, Elif Oya’yı, Burcu Arzu’yu, Merve Elif’i, Arzu Burcu’yu, Pelin Merve’yi, aşçı şoförü, şoför bahçıv…. Eeeeeh, sonunda bizim de beynimiz yandı.😱 • Davetiye gelse de gitmeyin o partiye, kim vurduya gidersiniz… ✉Davetiyedeki metin de şöyledir herhalde: ”Yaza merhaba diyeceğimiz cinayet törenimizde, sizi de aradan çıkarmaktan onur duyarız”.👿 •Aksaklar bu bölüm balık avına çıkmıştı…


Oya Serhan’ın oltasına geldi, bir sürü açık verdi…
Merve’nin oltasına takılansa siz deyin sazan, biz diyelim Taylan!  Büyük bir şok yaşadık: Meğer Taylan’ın bir işi varmış, çalışıyormuş! Nazar mı ettik nedir, anında kovuldu Taylan… Merve çarptı, kayınpeder ezdi, Pelin üstünden geçti; Taylan pert, çekici bekliyor bölümün diğer büyük şoku; Arzu’nun evinde dolma değil, pişi olmasıydı…  Pilates topunu gelinlikle görünce, bu şoklar çok oldu… Burcunun bakalım cinayetine mi şahit olacağız, nikahına mı?

Batmaz denilen Titanik’in batmasından sonra, hamile kalamaz denilen Oya’nın hamile kalması… Üstelik Arzu ve Serhan’ın bunu kolayca anlaması… Yok, bunun kesin dizisini yaparlar.Sezon Finali şerefine, çok yakında “takipçilerimize özel” bir sürprizimiz var: a) Katili&Öleni önceden açıklayacağız b) Çok güzel bir hediye vereceğiz c) Birlikte dolma sarmaya Arzu’ya gideceğiz d) Her şeyi bırakıp, Ege’de bir kasabaya yerleşeceğiz… Sizce hangisi⁉  Takipte kalın, takibe alın; sürprizimizi kaçırmayın.. Tıklayın

Kemal ne yapacak edecek, o katili bulacak. Bu bölüm kimin ölmediğine dair kartlar açılmaya devam ediyor; bakalım kimlerle yüzleşecek Kemal? Entrika ve çözülmelerle dolu yeni bölümüyle Ufak Tefekler Cinayetler, Salı akşamı Star’da.

Ufak tefek cinayetler 31.bölüm 29 Mayıs kıyafetleri
Bu akşam dizi yayınlanmadan hemen önce Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı tüm kıyafetleri dizi henüz başlamadan sizlere ulaştırmış olacağız. Ulaştıramadığımız ve yazımızın içine eklemediğimiz modelleri merak ediyorsanız sizlerde bizlere yorum bölümünden isteklerinizi açık ve net bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan hemen sonra isteklerinizi tek tek not almak üzere bizler buralarda olacağız. O zamana kadar şık ve çekici kalın, görüşmek üzere.;


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Oya’nın giydiği elbise JU İstanbul 3.900 TL


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Pelin’in giydiği yagmurluk ve gömlek Touché fiyatı 350 TL gömlek 150 TL


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Oya’nın giydiği pantolon Mango‘dan, kolye Bendis


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Arzu’nun giydiği siyah elbise Adil Işık fiyatı 300 TL


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Burcu’nun giydiği siyah elbise Koton fiyatı 200 TL


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Mila’nın giydiği elbise B&G Store‘den.


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm Arzu’nun gömleği Adil Işık


Ufak tefek cinayetler 31.bölüm  Merve’nin giydiği elbise Adil Işık‘dan.
Ufak tefek cinayetler 32.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

11 Comments on “Ufak tefek cinayetler 31.bölüm kıyafetleri”

  1. Son bölümde Merve nin giydigi yakası taş detaylı parti kıyafetinin markasını yazar mısınız

  2. Lutfen ayakkabilari da yazarmisiniz ozellikle 31. Bolum arzunun siyah elbisenin altina giydigi ayakkabi (elbiseyi yazmissiniz ayakkabi yok)

  3. Merhaba ufak tefek cinayetlerin son bölümünde Serhan’ın giydiği fermuar detaylı blazer ceketin markası nedir acaba

  4. 31.bölümde Oya’nın partide giymiş olduğu siyah elbiseyi sizinde 31. Bölüm sayfanızın ilk görseli Oya’nın yandan görünen elbisenin markasını yazar mısınız

  5. Merhaba,
    Dün akşam yayınlanan 31. Bölümde Arzu karakterinin üzerinde sarı ya da hardal renkli bir kapşonlu bir yağmurluk var idi. Bu ürün hangi marka öğrenebilir miyim?
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir