Çarpışma 2.Bölüm Kıyafetleri

Henüz bölümleri yayınlanmamışken dikkatleri çeken, fragmanlarıyla herkesi merakla bekleten ve gerçekten de hakkını veren Çarpışma 2.bölüm kıyafetleri ile sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlerde en az sizler kadar heyecanlıyız. Yeni dizi yeni kıyafetler demek sonuçta… Sizlerden gelen aşırı talep üzerine ve dizimizin çok fazla istek alması sebebiyle bundan sonra Çarpışma kıyafetlerini sitemizde bulabileceksiniz.  Unutmadan takip ettiğiniz dizilerin beğendiğiniz kıyafetlerinin ilk olarak yayınladığı bir sitedesiniz. İzlediğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemizi yeni ziyaret eden arkadaşlarımız için kısa bir özet geçeyim : Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz.  Çarpışma 2.bölüm kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca bundan sonra ki bütün bölümlerinde giyilen Çarpışma Kıyafetleri ile alakalı her şeyi sitemizde bulabileceksiniz.

Çarpışma 2.Bölümde Neler Olacak?

Kızını ve karısını kaybettiği yere giden Kadir acı dolu o anları tekrar yaşarken, Haydar’ın “Bazı şeyleri arkada bırakmayı bileceksin, yoksa yaşanmaz!” nasihati dikkat çekiyor. Kızını kurtarmak için Veli’ye ulaşmaya çalışan Zeynep’in duyduğu ateş sesiyle irkildiği heyecan dolu tanıtımda Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrenip, polise bilgi veriyor. Silah çekerek durdurmaya çalıştığı kişinin Zeynep olduğunu gören Kadir’in ne tepki vereceği ise merakla bekleniyor.Kadir’in “Ölmedim merkez, ölmedim!” sözleriyle isyan ettiği tanıtımda, kaçmaya çalışan Zeynep çaresizce kızına ulaşmaya çalışıyor. İkilinin karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltirken Zeynep, kendisine engel olmak isteyen Kadir’e sert çıkıyor. Kadir, “Ben senin kızını bulmadan hiçbir yere gidemezsin!” sözleriyle hikayenin yeni başladığının sinyallerini veriyor.

Çarpışma 2.Bölüm 29 Kasım Perşembe Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği Kaban Rue fiyatı 990tl kazak İpekyol pantolon ise Twist’den.


Dizide Kadir karakteri ile büyük beğeni toplayan Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği gömlek Ramsey ceket Beymen’den pantolon Zara kemer ise Mavi’den.


Belma’nın 2 bölümde giydiği elbise ise My Best Look


Cemre’nın çarpışma dizisinde giydiği ceket ve kaban Rueonline bluz ve jean ise H&M’den.


Belma’nın  çarpışma dizisinde giydiği ceket Selma State’den.


Belma’nın giydiği bluz Trendyol etek Ayşen Armağan | A2
Dilerseniz Çarpışma 3.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Çarpışma 2.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir