Jet Sosyete 3.bölüm kıyafetleri

Bol yağmurlu ve fırtınalı bir günden herkese merhabalar, Pazar günlerinin ilk bölümlerden itibaren izlenme rekorları kıran dizisi Jet Sosyete 3. bölüm kıyafetleri markaları, modelleri ve fiyatları ile bu haftada merak ettiklerinizi sizlere sunmak üzere buralardayız. Henüz diziyi izleme fırsatı bulduğumu söyleyemem fakat, dizinin sosyal medya ve internet platformlarında sıkça konuşulup sevildiğini bir çok yazıda ve sayfada gördüm. Sizler bu diziyi seviyor ve takip ediyorsanız, ve diziyi izlerken merak ettiğiniz kıyafet modelleri oluyor ise her hafta düzenli olarak eklenen Jet sosyete kıyafetleri kategorimizi inceleyebilir, istediğiniz kıyafet modelinin markasına ve fiyatına sitemiz aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun başarılı isimlerin rol aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor. Dizinin bu akşam yayınlacak olan bölümünde ise eglenceli sahneler sizleri bekliyor olacak.

Yaşar, topluluk önünde konuşamayınca başına gelmedik kalmaz

Cengiz Bey, Yaşar’dan ofis çalışanlarına toplu bir tanışma konuşması yapmasını ister. Topluluk önünde konuşma fobisi olan Yaşar bunu yenmek için Cengiz Bey’in verdiği tavsiyeleri uygularken başına gelmedik kalmaz.

Talip’in, Yıldız ile Ozan’ın gazete haberini ev halkına söylemesi sonucu Yaşar, Gündüz’den evdeki genç kızları gözetim altına almasını ister. Melike ile Gündüz’ü AVM’de birlikte gören Alara konuyu yanlış anlayıp Gündüz ile arasına mesafe koyar. Ertelenen makyaj lansmanında sahneye çıkma hayalleri kuran Gizem ise kayınvalidesi, İlayda ve Pelin’e rağmen sürpriz bir konuğun yardımıyla bir anda kendini sahnede bulur.


Jet sosyete 3 bölüm Alara’nın siyah elbisesi ve şapkası Tuval Kostüm koleksiyonundandır.

Jet sosyete dizi kıyafetleri özenle araştırdığımız tüm kıyafet markalarını burada bulmanız mümkün olacaktır. Takip edenlerimiz çok iyi bilirler ki dizi de giyilen bir çok kıyafet modellerini kendi çabalarımızla araştırıp günlerce araştırdıktan sonra sizlere sunuyor ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Fakat kıyafetleri her markaları araştırarak bulmak hem zaman hemde biraz sabır istediği için kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra tümünü sizlere sunamıyoruz. Aşina olduğumuz markalardan giydirilen kıyafetleri ise dizi yayınlar yayınlanmaz sizlerle paylaşmayı seviyoruz.

Jet Sosyete 3. bölüm 4 Mart kıyafetleri
Fakat dizi kıyafetlerini eklerken, dizinin diğer yeni bölümüne kadar kıyafetleri bulmaya çalıştığımı ve yazımızı sürekli güncel tuttuğumu belirtmek istiyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modeli o an yazımızda bulunmuyor olsa bile daha sonraki günlerde yüksek bir ihtimalle eklenmiş olacaktır. Şimdilik dizinin bu bölümünden bulabildiğim modellerin markalarını sizlerle paylaşıyorum. Dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Jet sosyete İlayda’nın ceketi Adil Işık koleksiyonundan. Elbisesi Forewer New Türkiye fiyatı 224 TL
Dilerseniz Jet Sosyete 4.bölüm kıyafetlerini buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

2 Comments on “Jet Sosyete 3.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir