Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri 11. bölüm ile her hafta olduğu gibi bu hafta da Dizikiyafeti.com farkı ile dizi yayınlanmaya başlamadan hemen önce dizi kıyafetleri ve markaları sitemiz de açıklanıyor olacak.  Siyah Beyaz Aşk dizi kıyafetleri satın almak için yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz kıyafet modelinin altında belirttiğimiz markanın sitesine yada sosyal medya adreslerine göz atmak olacak. İlgili marka sizlere fiyat yada detaylar hakkında bilgileri iletişim kurmanız halinde verecek ve aynı kıyafeti kendiniz içinde satın alabileceksiniz. Bunun haricinde istisnai olarak tüm kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlerle bizler paylaşmış olacağız.

Siyah Beyaz Aşk’ta bu haftada sular durulmuyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Ferhat’ın babasının Namık Emirhan olduğunu öğrenen Aslı, gerçekleri Ferhat’a söyleyecek mi? Aslı, Ferhat’ın yıllardır bir yalanın içinde yaşadığını öğrenir. Ferhat’a karşı farklı duygular hissettiğini anlayan Aslı, bunu dile getirmeye hazırlanır. Aslı, Ferhat’ın karanlık tarafının dayısı sandığı Namık Emirhan’dan geldiğini düşünür. Namık Emirhan’ın karşısına çıkan Aslı, tüm gerçekleri ortaya çıkarmak için hamle yapar.

Öte yandan Namık Emirhan’ın da Aslı’yı devre dışı bırakmak için planı vardır. Herkesin sırlarının olduğunu düşünen Namık, Aslı’yı hedef alır ve bu uğurda hiç beklenmeyecek kadar acımasız olacaktır. Ferhat ve Aslı, tüm yaşananlardan sonra uzaklaşmaya mı karar verecek? Hepsi ve daha fazlası her pazartesi akşamı olduğu gibi bu akşam saat 20:00’da Kanal D ekranlarında siz sevenleri ile buluşacak, sakın kaçırmayın…

Dizinin bu hafta ki merak edilen kıyafetlerine gelecek olursak, Her hafta dizi de kullanılan yeni modeller ve markaları sizlerle paylaşmaya devam ediyor ve yorum bölümünden istediğiniz tüm kıyafet model ve markalarını elimizden geldiğince bulmaya çalışıyoruz. Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri bu hafta da birbirinden farklı ve renkli model ve markalarla dolu. Bu haftanın merak edilen kıyafetleri arasında Aslı yakası kurk kaban, asli kürklü palto, aslının tüylü mor kazağı, aslı kolye,  ve aslının diğer takıları, Ferhat kaban, ferhat kazak ve ferhat ayakkabı modelleri bu bölümün dikkat çeken kıyafetleri arasında olacak. Kıyafetlerin markalarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz kıyafet modellerinin markalarını bizlere yorum bölümünden sorabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetleri araştırıp eklemeye çalışacağım. Öte yandan Siyah Beyaz Aşk dizisi kıyafetleri dizi yayınlanmaya başladıktan sonra sürekli güncellenecek ve yeni kıyafetler ve markaları eklenmeye devam edecektir. Diğer yeni bölüme kadar eklenen yeni modellerin markaları için takipte kalmayı ve bizi Instagram adresimizden @dizikiyafeti” takip etmeyi unutmayınız.

Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm 25 Aralık Kıyafetleri


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı yakası kürk kaban : Oxxo fiyatı ise gayet uygun olan palto sadece 300 TL, soğuk havalar için iyi bir seçim olabilir.


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı tüylü mor kazak : Network sanırım ürün stoklarda yok, bulamayabilirsiniz.
Ürünü sosyal medya adreslerini ziyaret ederek fiyat ve bilgisini bulabilir, sipariş verebilirsiniz.


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı ceket : Di-fashion Branding (Esra Gürses)
Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı çanta : Zara fiyatı 100 TL


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı pantolon : Room Of Fashion TR (Nocturne)
Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı kazak : Natalie Kolyozyan


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm  Aslı bordo çanta : Maera Design


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm Ferhat siyah kazak :Tiffany&Tomato


Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm Ferhat kazak : Pierre Cardin
Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm Ferhat palto kaban : Hatemoğlu
Siyah Beyaz Aşk Ferhat gözlük : Turkuaz Optik


Siyah Beyaz Aşk  Aslı beyaz  triko kazak : Adil Işık
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm ve tüm yeni eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

10 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 11.bölüm kıyafetleri”

  1. Aslının kar taneli kolyesi ni merak ettim. Bölüm ün sonlarına doğru takmış. Çok hoştu. Bulabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir